Anasayfa » Hakkımızda

Kamil Mobilya
41 yıllık tecrübe ve güvenle sizlere en iyiyi sunmayı amaçlamış olup, tüm mekanlara ait mobilya tasarım, imalat ve montaj hizmetlerini kaliteli şekilde sunmaktadır. Ev, konut, villa, mağaza, ofis, fabrika, hastane, cafe, banka, otel vb. yaşanılan tüm mekanlar için mobilya üretmektedir. İç mekan tasarımı, müşterilerin özgün zevk ve istekleri göz önüne alınarak oluşturulur; kaliteli üretim süreci sonrası tecrübeli montaj ekibi ile mekanın dekore edilmesi sağlanır. Mobilyalar; doğal kaplama, MDFLam, SuntaLam, Lake vb. tüm malzemelerden imal edilebilir.

Özel tasarım ve mobilya projeleri verilen ölçü ve renkte; istenilen malzeme ile sorunsuz biçimde üretilmektedir. Kapı, banyo, mutfak, yatak odası, genç odası, soyunma odaları, portmanto, gardolap, ofis mobilyaları, sürgülü ray dolaplar, banko, duvar ünitesi, kitaplık, kütüphane.. Aklınıza gelebilecek tüm mobilyalar üretimimiz dahilindedir. Modern, minimal, klasik, italyan.. Tüm tarzlar başarıyla uygulanmaktadır. Üstelik ürünlerimiz garantilidir.

Kamil Mobilya olarak Modern formlarıyla göz dolduran, mekanınıza hayat getiren mobilyalar tasarladık.
Yalınlığın göze çarptığı tasarımlarımızda mekanları hacimleri ile dolduran ürünler yerine hayatınızı kolaylaştıracak estetik, kullanışlı alanlar oluşturduk.
Ve mekanlarınızın size özgü olması için ürünlerimizde farklı kombinasyonlar yapabilmenize olanak sunduk.
Sektörde yılları geride bırakırken çağdaş, ekonomik, rahat ve kullanışlı ürünleri kalitemizden taviz vermeden ve tüm yenilikleri takip ederek üretmeye devam ediyoruz…

WhatsApp ile iletişime geç WhatsApp ile iletişime geç